FarmaBorsa’da kredi kartıyla yaptığım işlemler güvenli midir?

Kesinlikle Güvenli! Kredi kartınızla gerçekleştireceğiniz tüm işlemler, FarmaBorsa güvencesi altındadır. FarmaBorsa kredi kartı ödeme altyapı desteği BDDK lisanslı Paytr şirketi tarafından sağlanmaktadır. Paytr, Türkiye’nin bu konudaki en büyük ve en güvenilir ödeme kuruluşlarından birisidir. Tüm ödemeleriniz FarmaBorsa ve Paytr’nin %100 güvencesi altında gerçekleşir. Paytr hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

FarmaBorsa ödemelerden komisyon alıyor mu?

FarmaBorsa, Satış yapan üyelerimizin ilanlarında belirttikleri satış fiyatları üzerinden KDV hariç %6 komisyon bedeli almaktadır. Bu oranın bir bölümü güvenli ödeme hizmeti sağlayan Paytr şirketine ödenmektedir, kalan bölüm ise FarmaBorsa’nın güncellenip geliştirilmesi ve devamlılığının sağlanması için kullanılmaktadır.

Satmış olduğum ürünlerin ödemeleri ne zaman hesabıma geçer?

Ödemeler, sipariş gerçekleşme tarihi itibari ile (alıcı eczacımızın ürünleri güvenli bir şekilde teslim aldığını onaylamasının ardından) 7. gün sonunda, bankanızın opsiyonuna göre 1-3 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılır.

İade etmiş olduğum ürünlerin ödemeleri ne zaman hesabıma geçer?

İade yapılan ürünler, satıcı eczacımız ürün iade teslim aldıktan sonraki 5 iş günü içerisinde alışveriş sırasında kullanmış olduğunuz kredi kartınıza iade edilir.